Čáslavské fyzioterapeutické centrum (CFC) je moderní, úspěšné a rozvíjející se zdravotnické zařízení, které se nachází v historických prostorách měšťanského domu na náměstí Jana Žižky z Trocnova. Naším záměrem je díky odbornosti našich fyzioterapeutů a rehabilitačních masérů a modernímu vybavení přinést úlevu našim klientům, pomoci jim se co nejrychleji vrátit do běžného, bezbolestného života po operacích či úrazech a v neposlední řadě zvýšit výkonnost či zabránit vzniku onemocnění pohybového aparátu při sportu či náročné práci. To vše prostřednictvím kombinace ambulantní péče hrazené zdravotními pojišťovnami a programy určenými pro samoplátce.

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Fyzioterapeut/ka na částečný úvazek

Náplň práce:

  • práce v ambulantní fyzioterapii se zaměřením na pooperační péči, správný pohyb a zlepšení kvality života pacientů.

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání v oboru fyzioterapeut (vhodné i pro absolventy),

  • schopnost empatie a srozumitelné komunikace s pacienty, pozitivní přístup,

  • chuť a vůli se vzdělávat a osvojovat si nové dovednosti,

  • odpovědnost a spolehlivost.

Nabízíme:

  • příjemné a moderně vybavené pracovní prostředí,

  • možnost dalšího vzdělávání,

  • přátelský a profesionální kolektiv,

  • administrativní podporu a zázemí,

  • flexibilní pracovní dobu v rámci těchto časových rozmezí:pondělí (16:30 – 20:30), středa (16:30 – 20:30), pátek (12:30 – 20:30).

Informace o pozici
Zaměstnavatel: Čáslavské fyzioterapeutické centrum
Místo pracoviště: nám. Jana Žižky z Trocnova 148, Čáslav
Typ pracovního vztahu: částečný úvazek (max. 16 hodin týdně)
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Termín nástupu: ihned
Délka pracovního poměru: doba určitá (s možností prodloužení)
Min. požadované vzdělání: maturita - pozice je vhodná i pro absolventy!
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Medunová

Tento formulář použijte pro zaslání životopisu a motivačního dopisu